| DejaVuDoc a întrebat:

doresc sa stiu daca pot face scoala de soferi in Bucuresti chiar daca eu am buletinul pe Teleorman, Alexandria. Nu pot sa ma duc in Alexandria sa fac scoala de soferi si doresc sa stiu daca se poate sa o fac aici in Bucuresti, chiar si daca trebuie sa dau examenul in Alexandria este ok.

PS: Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Scoala o poti face oriunde, examenul trebuie sa il dai unde ai domiciliul in acte (se pune si viza de flotant)

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti face scoala unde vrei, examinarea se poate sustine doar in judetul de domiciliu sau de resedinta (flotant).