| Thunder182 a întrebat:

Salut TPU! Eram cu un prieten cu mașina după ora 23:00 si ne-a oprit politia, dar nu pe motiv ca nu eram in casă, ci pentru că amicul meu parcase mașina aiurea. Polițiștii au coborât. Unul dintre ei i-a cerut băiatului permisul si buletinul, iar cealaltă le-a trecut intr-o agendă. Țin sa precizez ca mie nu mi-au cerut absolut nimic, iar după ce i-au înapoiat actele, i-au zis sa fie mai atent pe viitor. Poate părea aiurea, dar mi-e cam frica de treaba asta. Exista cumva vreo șansă să primesc vreo amenda

Răspuns Câştigător
| SPECTOGRAFIE a răspuns:

Păi dacă nu ți au luat datele cum să îți de a amendă? De unde știa poliția unde să trimită amenda? happy

| Thunder182 explică (pentru SPECTOGRAFIE):

Da, asa este, ai dreptate. Eu in mintea mea ma gândeam ca poate îl chema pe asta pana la urma la secție si il întreba cu cine a mai fost rolling on the floor) e aiurea rau, man, dar n am mai trecut prin asa ceva și chiar nu mai stiam cum sa reacționez laughing te rog frumos sa ma înțelegi si sa ma scuzi

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cui sa ii dea amenda daca nu ti au luat datele?