| LoveMusic14 a întrebat:

Ma simt îngrozitor deci am fost la un ART and hobbie si am cumpărat mai multe chestii dar la sfârșit am vrut sa imi iau si niște banda adezivă cu modele, era prea scumpă asa ca am luat-o si mi-am băgat-o in buzunar. Problema este ca la sfârșit am plătit restul de obiecte si am plătit cu cardul (mamei). Deci au toate datele mele. Ce pot sa fac? M-as duce sa le duc înapoi dar nu pot face asta ar fi prea ciudat. Ce mi se poate întâmpla?

4 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Stai putin. Vrei sa zici ca ai furat banda aia adeziva?
Te-au vazut? Ti-au zis ceva?
Daca nu, stai linistita. Cine crezi ca o sa observe?

| LoveMusic14 explică (pentru Kriss96):

Da am furat banda dar nimeni nu a observat.

| Kriss96 a răspuns (pentru LoveMusic14):

Daca nu te-a vazut nimeni nu cred ca ai de ce sa-ti faci griji. Nu cred ca o sa observe lipsa ei. Doar nu fac inventar zilnic.

| Ana13133 a răspuns:

Adica ai furat banda?