| alexplayer11111111 a întrebat:

Vineri am promovat sala de soferi in Galati. Dupa ce am vazut admiss pe monitor mi-am programat traseul.Dar in dosar nu mi-a scris nimeni promovat sau altceva.Mi-a zis o doamna de acolo ca is liber si trebuie sa ma duc sa imi schimb cazierul ca imi expira pana dau traseul si trebuie sa ramana valabila aceea hartie. Este vreo posibilitate sa "uite" ca am promovat sala?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu o sa uite ca esti programat, calculatorul le va aduce aminte.
Inainte de traseu sa mergi sa scoti alt certificat de cazier judiciar si te vei prezenta cand te-ai programat.