| dendendenis a întrebat:

Vreau sa-mi fac buletinul înainte de a împlini 18 ani. Părinții mei sunt in străinătate si nu pot venii dacă e nevoie de ei. Ar putea venii bunicul meu pentru a semna? Mentionez ca bunicul este proprietarul casei unde locuiesc. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Stillers a răspuns:

Din cate stiu eu nu, trebuie sa fie parintii tai acolo, nu conteaza ca bunicul tau este propietar al casei. Fundita? big grin

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Cel care te ia in spatiu trebuie sa semneze, nici nu ai nevoie de parinti daca bunicul este proprietar

| FlorinMarius123 a răspuns:

Inainte nu cred, bunicul tau poate fi tutore si el poate semna :3

| gina14 a răspuns:

Pai trebuie sa fie parintele sau tutorele