| Denis47864338943 a întrebat:

Salut TPU. Zilele astea am dat sala și am fkst programat la sfârșitul lui martie pentru traseu. Dacă as merge la sediul drpciv ar fi șanse ca doamna sau domnul de la ghișeu sa ma reprogrameze mai repede dacă este un loc(saptaman trecuta au fost pentru ianuarie locuri) (cunosc o persoana care a dat sala acum 3 sapt și a programat o tot în martie deci idkk). Am depus și cerere către colonel. Va rog, orice răspuns este de folos!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti fi reprogramat fara aprobarea sefului politiei rutiere, asa ca trebuie sa astepti raspunsul la cererea ta, cel de la ghiseu nu te poate reprograma legal fara aprobare.

| UserRo10 a răspuns:

O data facuta programarea nu mai poti face absolut nimic.

| Danaella98 a răspuns:

Din păcate nu se poate. Încă este bine în cazul tău, unchiul meu a fost programat pentru iunie, sala fiind dată săptămâna trecută.