| raducosmin a întrebat:

Salut tuturor, Vreau sa inchiriez o cabanuta si sa vand vin fiert de exemplu in cadrul unui patinoar, stiti cumva ce acte am nevoie? unde trebuie sa ma adresez?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Din cate stiu eu, in incinta patinoarelor NU este permisa comercializarea niciunui fel de bauturi alcoolice. Incepand cu berea. Sunt permise bauturi calde gen ceai, cafea, ciocolata calda etc.

| raducosmin explică (pentru ardnaxur1961):

Nu e chiar in interior, patinuarul este in aer liber, si in ani precedenti sa comercializat vinul fiert...