| Gabigab66 a întrebat:

Salut, urmează să îmi fac buletinul de 18 ani și nu știu ce acte îmi trebuie.
Pot sa mă duc dacă este sa depun actele si ce mai trebuie singur sau trebuie să fie un părinte neaparat cu mine?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt necesare cererea (o primesti la SPCLEP), certificatul de nastere si actuala carte de identitate.
Va trebui sa mergi cu parintele care are locuinta de domiciliu in proprietate, pentru a semna de primirea in spatiu.