| CinevadinBucuresti a întrebat:

Buna TPU.Am 15 ani si urmeaza sa plec la Campionatul Mondial Scolar ce se va tine la Iasi intre 27 aprilie-07 mai.Am platit,mi s-a facut rezervare, intrebarea este:Vin singur, prezint buletinul/cert.de nastere sau trebuie sa vina si un parinte cu mine sa ma cazeze.Eu stiu ca daca am peste 14 ani si posed buletin, ma pot caza fara parinte, dar va cer si opinia voastra.Multumesc mult!

1 răspuns:
| anaabwaa a răspuns:

Da pai ar fi mai bine sa vii cu un parinte ...si mult success!