| Dorina1989 a întrebat:

Salut vreau pe 10 noiembrie sa ajungem in Italia ce acte imi trebuie? am copil mic are 3 luni sotul si eu rominesc nu avem, ajutati-ma. vrem sa le facem surpriza nasilor nostri deoarece e ziua nasului. ajutati-ma pliz

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu esti foarte clara, nu spui daca esti cetatean roman si nu stiu ce ai vrut sa spui cu "sotul si eu rominesc nu avem". Revino cu aceste detalii si o sa te ajut, daca esti cetatean roman. Numai bine!