| sindicatul a întrebat:

Salut, vreau sa fiu si eu imformat despre un credit bancar in valoare de 2000ron, insa e o singura problema eu muncesc fara carte de munca... imi poate oferi cineva informatii despre un credit pe care il pot lua doar cu cateva acte (Buletinul, Cartea de identitate).

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti obtine credit bancar daca nu dovedesti un venit lunar, este o conditie obligatorie. Daca muncesti la negru nu poti obtine adeverinta de salariu.