| Coffee_Red_1994 a întrebat:

Salut, vreau sa ma mut in alt judet si sunt la liceu si trec clasa a10 a.Intrebarea mea este de ce acte am nevoie si dupa ce medie se ia admiterea in cazul meu.Plus de asta eu vreau sa ma transfer de la economic la filologie si mai vreau sa stiu daca trebuie sa dau ceva diferente. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| gheorghe699 a răspuns:

Inspectoratul din judetul in care te transferi, te poate lamuri, dar eu cred ca nu trebuie sa dai nici o diferenta ..dosarul de la liceul, de unde pleci, vizat de inspectoratul judetean, si acceptul inspectoratului, unde te transferi.