| CASTRAVETE112 a întrebat:

Am fost azi sa fac buletinul și am dat acte, făcut poza, tot. Nu știu dacă mi-a luat și buletinul expirat. Erau mai multe acte și mă tem sa nu-l fi pierdut.
Deci întrebarea suna așa: Buletinul se preda cu actele sau când il ridic pe cel nou? Când il ridic pe cel nou, cu ce document merg?

Răspuns Câştigător
| AlleXuSS a răspuns:

Scuze buletinul nou il vei ridica in maxim 2 saptamani doar zilele lucratoare te duci acolo unde ai facut buletinul spui numele si ti-l da pe cel nou happy

3 răspunsuri:
| Stropdeploaie a răspuns:

Pai nu ti a dat nimic la mana?)

| AlleXuSS a răspuns:

Buletinul vechi ti-l taie acolo nu trebuie sa-ti faci griji happy

| mariusalex2019 a răspuns:

Buletinul expirat se preda la ghiseu si cand ridici buletinul spui numele tau complet si se uita la fata ta sa vezi.Semnezi parca de primire si ai plecat.