| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la ANAF Bacău pentru a-mi înregistra PFA-ul însă am fost trimis la agenția ANAF Podu Turcului, arondate localității din care sunt. Ceea ce nu am înțeles este de ce sunt trimis la ANAF Podu Turcului? Sediul profesional al PFA-ului îl am în Bacău și logic ar fi, ca la ANAF Bacău să pot completa acea declaratie pentru impozitarea veniturilor. Mă poate ajuta cineva lămurindu-mă? Vă rog!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu avem cum sti exact, trebuia sa intrebi la ANAF.
Posibil ca agentia Podu Turcului se ocupa cu micii contribuabili.