| Ilie_George_1998 a întrebat:

Salutare TPU, acum aproximativ 9 luni am fost la olimpiada de tehnologii, Olimpiada la disciplinele din aria curiculara "tehnologii", faza judeteana, unde am luat locul 1. Din pacate nu m-am calificat intr-un punctaj top la nationala. Intrebarea mea e asta: Am sa fiu rasplatit de județ ca am luat locul 1 sau?
Am auzit de la profesori ca cei de la primarie imi vor acorda un premiu de 200-300 de lei, dar nu stiu cand...
Daca stiti ceva detalii, v-as ramane recunoscator. Multumesc ❤

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca vor fi bani...

| gabicoo a răspuns:

Despre ce județ și localitate e vorba?

| Ilie_George_1998 explică (pentru gabicoo):

Olt, mai exact Slatina.