| ClaudiuSz a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare.
Care stiti sigur sa imi spuneti va rog am facut accident si mi-a luat permisul pentru neacordare de prioritate. A trecut timpul de asteptare, trebuie sa ma duc cu ordonanta la Sibiu si sa bag o cerere de restituire permis, stie cineva, imi da permisul pe loc, mai dureaza timp sau ce se intampla?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui despre ce ordonanta este vorba.
De altfel, din cate imi amintesc, pentru fapta ta va trebui sa sustii testul de 15 intrebari, daca nu o faci perioada de suspendare se prelungeste cu 30 de zile.