| Rubenbt a întrebat:

Salutare tuturor,incep prin a spune ca pe timp de criza mi-au venit unele idei care incet incet au inceput sa prinda contur si sa ma interesez mai mult de ce vreau sa fac,numai ca as vrea sa ma ajutati si voi cu niste detalii,idei, sfaturi, ce m-ar putea ajuta.AS VREA SA IMI DESCHID O AFACERE, nu mare(de familie daca pot spune asa ).Cu ce mai exact? as vrea sa imi investesc banii intr-un aparat dentar de radiologie dentara.(atunci cand medicul dentist te trimite sa faci niste radiografii pentru a vedea ce fel de problema ai la masele, etc)Aparatul costa in jur de 3500 de euro.Ce m-ar interesa pe mine mai mult? M-ar interesa ce fel de licente, aprobari din partea ministrului sanatatii, cursuri pe care pot sa le fac pentru nu a plati un angajat(adica sa lucrez eu).Va multumnesc pentru eventualele raspunsuri!

1 răspuns:
| visatorul78 a răspuns:

Din cate stiu, trebuie sa fii asistent specializat in radiologie. Apoi trebuie sa amenajezi spatiul in conformitate cu normele in vigoare.

Av. Bortan Horea Andrei