| niko23 a întrebat:

Sant angajata la primarie ca insotitor copil 4 ani, al meu, handicap grav si as vrea sa ma mut in Italia la sot ca acolo lucreaza, as pierde salariul de aici? ..Acolo nu as cere alte drepturi, zic sa stau, 2 3 luni pe acolo cu copilul fireste.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca mergi cu copilul atunci nu ai de ce sa pierzi salariul de insotitor si acolo vei avea grija de copil.

1 răspuns:
| Felys a răspuns:

De ce nu intrebi tu direct la primarie aceste detalii ca sa te lamureasca ce ai de facut cel mai bine