| Demeister a întrebat:

Se întâmplă frecvent spargeri de locuințe însoțite de violență asupra proprietarului?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar prin Timisoara

| OnuOnulică a răspuns:

Nu neapărat. Mai degrabă fură și lasă propietarul în pace...scopul lor e să fure nu să omoare oameni.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai se fura cand proprietarul nu e acasa.

| R0R0 a răspuns:

Daca nu e acasa, nu se aplica.

| Nickname1890 a răspuns:

De acord cu Adry2000

| Adbbmsh a răspuns:

Nu. De obicei se actioneaza furturi in lipsa proprietariilor pentru a nu fi raportati rapid sau spre a se feri de conflicte. Proprietarul poate detine arma, poate fi cineva cu putere si nu s-ar risca chiar toti "hotii sanatosi".