| Rhh_Rhh_1998 a întrebat:

Se poate intampla ceva doar daca intru pe deepweb? Adica fara sa accesez ceva anuma, doar sa intru si atat.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intelegi prin Deep Web? Eu folosesc Tor Browser de ani de zile pentru anumite probleme, inainte de a aparea nebunia asta cu Deep Web si nu mi s-a intamplat nimic. Apropo, in aceeasi categorie intra si mail-urile.

| DovleacTurbat a răspuns:

Nu, nu folosi windows fiindca poti fii "contactat" de virusi prin acel Java. Nu te incumeta la descarcat nimic. Distractie placuta laughing

| Blastphemy a răspuns:

Nu descărca nimic, nu căuta nimic din ce ai putea deveni vreun suspect (arme, asasini plătiți...), fără pornografie infantilă, fără contacte cu toți nebunii de acolo... Am intrat și eu dar puțin. Am căutat ceva simplu. Nu sunt curios să văd design-ul site-urilor laughing pentru că doar astea nu prea le cunosc extraordinar de bine dar, în rest, e jale pe darkweb. Deep Web înseamnă tot ce nu e vizibil pe internetul normal. Poate fi și feed-ul Facebook-ului tău. Dark Web-ul e ilegal. Deep Web e varianta mai light. Mai documentează-te și n-ai să ai nevoie nici să intrii.

| acidelic a răspuns:

Iti recomand filmul : Hacker

| theosinc911964rsr a răspuns:

O sa iti moara toate neamurile si pe tine o sa te manance in fund

| Pîrvu_Claudiu_F._1996 a răspuns:

Nu cred