| RallFy a întrebat:

Am si eu o problema. De ce cand incerc sa accesez o pagina de cPanel nu imi intra pe pagina (asta se intampla si daca intru in FTP)? Iar pe site-ul meu imi intra doar daca il accesez dupa browser Opera cu turbo mode on. Ma poate ajuta cineva? Mentionez ca asta mi se intampla doar mie...

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Ai ftp si cPanel, am crezut ca vorbesti despre ala! Suna la hosting si intreaba-i!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce treaba ai cu ftp-ul si cu brwoser-ul? Pentru FTP folosesti Total Comander, sau alt client de FTP, nu are nicio treba cu browser-ul! Cu ce browsere ai mai incercat sa intri in cPanel?

| RallFy explică (pentru K0sti):

Chrome, Opera, Firefox, IE, si in legatura cu FTP-ul am spus "asta se intampla si daca intru in FTP", citeste mai bine data viitoare.

| K0sti a răspuns (pentru RallFy):

Ai ftp si cPanel, am crezut ca vorbesti despre ala! Suna la hosting si intreaba-i!