| TerenteFTW a întrebat:

Stau in regie si nu mi se incalzeste caloriferul, cei care au stat inaintea mea mi-au spus ca au vorbit cu administratorul si nu a facut nimic, vreau sa stiu daca pot face ceva (gen sa ma duc la prodecan) sa se rezolve problema
specific si ca la inceputul fiecarui an se strange un fond de reparatii de aprox 9000 euro/camin

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Vorbitul = 0. Fa scris, eventual anexeaza dovezile ca esti cu plata la zi si nu ai datorii. Intreaba -Pentru ce dau eu banii astia? Daca sunteti fraieri vo trage pe din dos toti banditii. Daca nu se rezolva la administratie scrii la facultate.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Scris inseamna ca iei nr de inregistrare. Dupa 30 de zile te duci mai sus.