| stardeea a întrebat:

Stie cineva legislatia in vigoare pentru producerea de bauturi racoritoare? as fi recunoscatoare un raspuns

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Din cate se vede nu stie nimeni. Eu iti recomand sa apelezi la serviciile unei firme de consultanta deoarece sunt singurii capabili sa te indrume. Daca iti deschizi o fabrica de bauturi racoritoare sa ne tii la curent.Multa bafta!big grin

2 răspunsuri:
| stardeea explică:

Nu, nu imi fac firma de bauturi imi trebuia pentru facultate, mi-ar place mie mersi pentru raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ar trebui sa te adresezi unui jurist. asta daca chiar ai de gand sa deschizi o afacere. pentru ca oricat de complet ar incerca sa fie un amatar cu siguranta nu va gasi toate siretlicurile unui gen de afacere si atunci poate ca tu vei avea de pierdut, si intotdeauna un sfat gratuit va tinde sa fie putin mai superficial. in schimb o documentatie platita te va scuti de eventualele surprize legislative si vei putea si trage la raspundere juristul respectiv ca nu te-a informat.

preturile nu sunt deloc exagerate.