| BigManOzy a întrebat:

Sunt elev in clasa a 8 a B si vreau sa ma mut la clasa a 8 a A dar problema este ca semestrul al doilea a inceput.(scolile sunt separate dar sunt aceeasi profesori si directori). Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te poate ajuta cineva de pe TPU, te poti ajuta singur, impreuna cu parintii, depunand o cerere de mutare in clasa paralela si sa speri ca iti va fi aprobata cererea de catre CA al scolii.

| BigManOzy explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc mult, am vrut sa stiu doar daca esti posbil sa te muti mijlocu semestrelor.