| eko a întrebat:

Sunt foarte revoltat si suparat.Deoarece Tezaurul Romaniei este la Moscova iar dansii nu vor sa ni-l dea in intregime... Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Halloween a răspuns:

SUNT NISTE EXCROCI! Ei nu gandesc ca niste democrati ci, ca niste comunisti...in frunte cu Putin. Ori si cum, nu o sa il primim inapoi niciodata, iar daca comentam ceva in fata lor ne-o luam rau de la ei...imi pare rau de tezaur dar nu putem comenta in fata lor ca suntem doar niste mici "jucarii" in fata lor.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este un furt si o sfidare. Din nefericire parerea noastra nu conteaza si nu o sa rezolvam nimic, suntem prea mici pentru asta, atat noi cat si tara noastra. S-auzim si de bine!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sunt de acord cu tine! Uite ca ma supar si eu pe rusi!

| anad a răspuns:

Ca rusii se tin de zicala"Ce ai dat nu se mai cere" si daca nu l-au dat lui Ceausescu atunci cand erau prieteni, nu-l vor da in nici un caz lui Basescu! Si poate ca acum, cand vor sa diminueze si din pensii si din indemnizatia de somaj, dar vedem cum apar tot mai multe personaje in topul miliardarilor, poate e mai bine sa mai stea acolo!

| Freky a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza chestias asta. x-( cine stie? poate daca l-am fi avut acum sar fi putut sa nu fin in crizabig grinbig grin funda? plz:O3 raman datoare big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SUNT NISTE EXCROCI! Ei nu gandesc ca niste democrati ci, ca niste comunisti...in frunte cu Putin. Ori si cum, nu o sa il primim inapoi niciodata, iar daca comentam ceva in fata lor ne-o luam rau de la ei...imi pare rau de tezaur dar nu putem comenta in fata lor ca suntem doar niste mici "jucarii" in fata lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuu se poaaaateee.bai trebuie ma sa facem scandal.cum ma sa nu ni-l dea daca e al nostru? pai ce? asa merge? tu-le mama lor de cioloveci.

| BarbieDarya a răspuns:

Toti strainii fura cate ceva din Romania.Cum si voi furati de la altii. Tezaurul acela nu ar putea acoperii toate pagubele romanilor deci va meritati soarta.

| gabigabi3302 a răspuns:

Toti fura ce vor de la noi de aceea au ajuns mari si tari...pe spatele nostru a romanilor, avem aur sa traim ca boierii dar la altii...PACAT