| justyoung9 a întrebat:

Se stie ca tezaurul Romaniei se afla la rusi.Cam care ar fi posibilitatea de a ni-l da inapoi!

9 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Să ni-l dea înapoi, ca să ce? Să aud că după 2 zile după ce a fost adus în România,s-a furat?
şi oricum, nu cred că ne-am putea folosi de el, deci, este irelevant dacă se află pe teritoriul României sau al Rusiei, atâta timp cât stă degeaba şi nu produce nimic.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

S-au incercat asemenea negocieri, la care rusii au adus numeroase promisiuni.In momentul cand am devenit prea insistenti, le-au trecut la capitolul,, despagubiri de razboi,,.in primul razboi romanii au pornit alaturi de nemti impotriva rusilor, iar rusii nu ne-au iertat asta niciodata.Acest tezaur nu v-a reveni niciodata.

| b34TdoWnLiV3 a răspuns (pentru Danut_Popa_1961):

Dar cum sa nu revina niciodata tezaurul inapoiii? De ce? Doar este al nostru, nu trebuie sa ni-l dea inapoi straight face?

Răspuns utilizator avertizat
| Niiiicu a răspuns:

Sansele sunt 0, aia au vazut ca au fost prosti ai nostri si au profitat, acum sa fie sanatosi cai care il vor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0.063%

| Spitz10 a răspuns:

Prin razboi nu putem, sunt mai multi au mai multi bani si votka de calitate.laughing

| io0nutzz a răspuns:

Posibilitatea ar fi ca Romania sa inceapa un nou razboi mondial si sa-l castige. happy Deci.

| ZeeGodSlayer a răspuns:

Multe tancuri, multi soldati, avioane si restul armatei.