| Antisistem11 a întrebat:

Sunt guvernele lumii mâna în mână cu teroriștii?

Răspuns Câştigător
| Feri5 a răspuns:

Din păcate, da! Aproximativ toate guvernele care se află în conducerea statelor din jurul lumii, sunt formate din oameni care au intrat pe pile, oameni bogați, oameni care au făcut mult rău, care au luat șpagă, oameni care nu știu ce înseamnă bunul simț și nici măcar nu cred în Dumnezeu. E logic că fac parte din aceeași "clasă" de indivizi cu hoții și mafioții.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa cum RO are legaturi stranse cu interlopii sa scoata minore la produs in europa, controlul vamal are acces usor la ilegalitati nu m/ar mira ca alte tari sa aiba secrete care nu le cunoaste cetateanul din tara respectiva. Daca ar fi bine crezi ca lumea murea de foame sau sa fie razboaie? NU deci totul e planificat ca sa o duca bine cei bogati si oamenii de rand sa traiasca in saracie sau un salariu bun daca apuca un servici bine platit *si acolo e stres - ani de sanatate aruncati la gunoi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Toti care au raspuns aici confunda grav terorismul cu coruptia... grav

| pentesterintimpuliber a răspuns:

Normalsky, stiai ca Israel are armata cibernetica formata din black hatzi si teroristi cibernetici?