| anonim_4396 a întrebat:

Sunt nevoit sa merg toata luna noiembrie cu RATB Brasov, pe linia 21. Nu am mai circulat de mult timp cu autobuzul, inainte aveau abonament din ala de hartie pe luna. Acum am observat ca s-au modernizat si au nu stiu ce cartele. Cum fac abonament pe linia 21 pe toata luna noiembrie?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te duci la casă si ceri ceea ce vrei. Nu e logic? La tarabă in piată nu gasesti.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mergi la o casa de bilete si spui ca vrei sa-ti faci abonament pe luna noiembrie pe linia 21.