| cypryan11 a întrebat:

Sunteti de acord cu ACTA? credeti ca o sa ramana internetul asa cum e acum?

Răspuns Câştigător
| CupY a răspuns:

Nici un om de rând care știe despre ce e vorba nu e de acord. Sunt convis că nu vor reuși. Este absurd și cu siguranță sunt hackeri buni care vor purta războiul ce nesimporcii ăștia.

Se știe că internetul este o sursă extraordinară de informare pentru cine știe să-l folosească și se tem că ne trezim din prostie de acum și înțelegem excrocheriile la nivel mondial.

Multă sănătate, că probleme tot curg...

7 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Nu sunt de acord cu acta si daca se va aproba eu imi scot internetul si nu cred ca pirateria va disparea asa de usor

| CautNume a răspuns:

Nu cred ca o sa se intample ceva prea curand...adica e cam greu sa reuseasca...

| Elektro a răspuns:

@PuLs ce ar fi sa iti interzica doar tie?winking De ce trebuie sa cumparam cand gasim gratis pe internet?

| PuLs a răspuns:

Dawinking Gandeste-te doar cata lume in Romania are Windows-ul Original. Nu au ei atatea inchisori ca sa ne bage pe totiwinking

| Georgicuță a răspuns (pentru PuLs):

Sa stii ca eu am windows 7 HP original.Dar mi l-a dat gratuit cu laptopul, dar intr-adevar nu l-as fi cumparat asa degeabalaughing

| hkr a răspuns:

Chiar daca nu o sa ramana asa unii dintre noi tot o sa avem acces la ce vrem.

| andyalex a răspuns:

Imposibil de reusit.gandeste-te ca daca toti vom incepe o greva cu cei de la anonymus cu programul lor de flooadat servere ia sa flooadeze vreo 15 milione de persoane serverele de la fbi sau nu stiu PE sa vedem apoi daca vor mai aproba, nu ii dau sanse realle acestui proiect din cauza ca salariile la noi sunt mici si nu am putea sa platim nu stiu 200-400 euro pe luna la cat downloadam.sincer nu nu's de acord cu ACTA!