ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a întrebat:

Iata, am aflat, in sfarsit, ce target are campania electorala a lui Traian Basescu. Eu, in naivitatea mea. credeam ca face campanie negativa, impotriva lui Geoana. Dar nu! El se adreseaza electoratului sau fidel.
Priviti, ascultati si va minunati!
http://www.youtube.com/watch?v=0z5lsqfXLqA

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Trebuie sa puneti inainte sa ascultam melodia aceasta contraindicatiile de rigoare : Atrofiere a creierului in urma manelizarii acute.

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 explică:

@bacemi: ai dreptate...mea culpa. Sa stii ca si eu am ramas fara cuvinte cand am auzit "minunatia".
@HepHap: te contrazic: Adi...ala, impreuna cu Monica Columbeanu (pereche cacofonico-manelistica) faceau parte din staff-ul de campanie al lui Nati Meir. Din pacate, ceilalti 12 candidati s-au pus (minune!) de acord sa-l bage la zuhaus. Teama de concurenta, deh!
Iar eu asteptam cu delicii sa-l vad in campanie electorala.

HepHap
| HepHap a răspuns:

Si Geoana se bucura de sustinerea lui Adi Minune. Nu stiu in ce relatii sunt acum, dar cam tot genul asta de electorat incercau sa sensibilizeze. Cam astfel se fac campaniile in Romania, pe muzica sau pe scandal.

| elena a răspuns:

Vai, vai, vai ce zile traim. Mi-am distrus cativa neuroni ascultand asa ceva.
A vota este un drept al meu si a nu vota este tot la fel, imi este indiferent ce se intampla.
20 de ani de zbateri inutile, slavit fie Basescu de Guta...aleluia.

| hândel a răspuns:

Da, regele tiganilor, scuze, manelistilor mai lipsea sa-i faca publicitate in satra lui care-i destul de mare-n tigania, scuze, Romania. D'asta a dat gres in domnia sa si n-am reusit sa traim bine, ca lipseau manelele. Buna strategie Base'. Oficial ai atins fundul prapastiei, RIP.
Apropo! Stiati ca: Guta = taran incet la minte? sursa: 123 urban.ro
Ca sa ajungi la populatie, trebuie sa vorbesti pe limba lor, asa ca l-au ales pe Puta asta ambasador. Ca sa vezi respect pentru. populatie. Ave Puta, si vezi de nanaul ala sa n-o iei pe faima lu' Michael. RIP si tie, in prostie.

| Candyman a răspuns:

Jenanta melodie, nu stiu ce a avut in cap cu ei big grin
Parerea mea e ca e mai bine cu Basescu decat cu Geoana- Iliescu tongue
Fiecare cu propriile pareri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ardnaxur1961-mai sa fie? pe listele cui a candidat piticul minune la consiliul judetean? Pe listele mele? Ia mai cauta tu prin arhiva pe acolo...
@bacemi-imi dau seama de unde ai tu gandirea asta... mai lasa manelele in pace. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offf, si eu acum m-am trezit...de ce nu spuneti ca e chindie culturala aici? rolling on the floor
Urmeaza o serie de linkuri fara numar pentru toti, daca stiam ca wati convertit(wati se scrie legathee hee doar vine de la corent laughing ) imi aruncam de mult dopurile din urechi.
Decat sa asculti o manea mai bine arunci o sticla de benzina intr-o biblioteca, tot aceleasi pagube, numai ca sunt implicati si cativa pompieri. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=d4_4zAAVdSM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=t8TgUENvPl0&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=5BnvLDcjgc8&feature=related (asta e inofensiv, se poate deschide, vb serios, ce dracu, cand am fost eu neserios?)
http://www.youtube.com/watch?v=LLcA1OICPDQ (aici Boc, lucram la antene si am uitat sa pun bucata aceea de sticla pe suport, de fapt stiam ca trece Voiculescu pe acolo)
http://www.youtube.com/watch?v=BCebuJYqvu4&feature=related (asta imi place, am plecat de la manele si am ajuns la descreieratul asta care rade de un om cu dezabilitati:| )
DACA INTERVINE DECESUL MAI RAPID DECAT SCARBA DE INCULTURA ATUNCI SA STITI CA AVETI O PROBLEMA!
DACA APAR MANIFESTARI NEPLACUTE IN URMA VIZIONARII CONTACTATI MEDICUL SAU CEL MAI INDICAT GROPARUL VOSTRU PERSONAL!
NU RASPUND PENTRU NIMIC, bye, si nu uitati, iubiti-va mult...chiar pana la sex!

| yellowalien a răspuns:

Mai oamenilor... rolling eyes Doamne iarta-ma! daca ati ajuns sa-l acuzati pe Basescu din cauza acestui videoclip de tot rahatul. si chiar credeti ca tine de campania lui electorala. nu stiu ce sa mai zic...
La urma urmei, bine-ar fi sa aiba dreptate astia cu versurile lor...

Hai Base!

| Ti3sto a răspuns:

Decat cu comunisti si cu hotii mai bine asa cu Basescu! uitati-va in PSD si vedeti ce hoti sunt, si ce vor sa faca daca apuca Geoana sa fie presedinte, Geoana ii numa o marionetawinking