| Speranta12 a întrebat:

Trebuie sa avem declaratie si cand iesim ziua afara sau doar pe timpul noptii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe timpul noptii, intre 23:00-05:00, pentru motive intemeiate.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Doar pe timp de noapte (din ce stiu eu).

| Balalau95 a răspuns:

Motivele le vezi aici:
https://formular.sts.ro/

| Speranta12 explică (pentru Balalau95):

Eu am intrebat daca e si pe timp de zi, nu care sunt motivele

| Balalau95 a răspuns (pentru Speranta12):

Si eu ti-am completat care sunt motivele pe timp de noapte, DUPA ce tu ai marcat ca, castigator un raspuns care spunea ca sunt DOAR NOAPTEA

unul dintre noi doi are o problema de comunicare si nu vede evidentul, si cred ca pot fi eu ala (mi s-a mai intamplat), asa ca ai facut bine ca mi-ai raspuns, multumescwinking