| lilskies a întrebat:

Un angajator mi-a zis să-i trimit poză cu buletinul pe whatsapp dar mi-e frică să nu facă ceva cu el există vreo posibilitate să facă ceva nasol cu el?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si daca te duci cu dosarul si depui copie de pe Cartea de Identitate (buletine nu se mai fac de ani de zile) nu ti-o poate folosi? Daca vrei sa te angajezi trimite-i copia si gata.

| darrio2007 a răspuns:

Trimite-i si pune banda neagra pe CNP si pe serie.

| Stropdeploaie a răspuns:

N are ce sa se intample! Stai linistit! Am trimis astfel de foto de cativa ani! Si n am patit nimic!

| Robertandrei4858 a răspuns:

Da, poate sa iti foloseasca identitatea

| vmalex21 a răspuns:

Nu trimiți nimic ca nu ai de ce.