| LanguageMaster a întrebat:

Unde m-aş putea înscrie la in curs ca să mă învețe să folosesc arme de apărare precum baston telescopic, electroşoc etc?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La cursuri de pregatire pentru corpuri de paza si insotire, la scoli de politie si de jandarmerie etc.

| Johander4k a răspuns:

De ce te-ai duce la jandarmeria ca să știi să te bați cu un baston, wtf... Asta poți învăța acasă și eventual dacă vrei să înveți scheme poți urmării tutoriale pe internet. PS: Cea mai bună armă pentru apărare este omul;) https://www.youtube.com/user/deusAXEmachina/videos