| Dana1999 a întrebat:

Unde pot reclama un consumator si distribuitor de droguri?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa faci denunt penal la DIICOT sau la politia din localitatea ta si il vor trimite ei la DIICOT.

8 răspunsuri:
| Digikey a răspuns:

De ce nu-ti vezi de viata ta? Este prea plictisitoare?

| Dana1999 explică (pentru Digikey):

Nu inteleg cum poti sa trimiti un asemenea comentariu.

| Mandeliu a răspuns (pentru Dana1999):

Ar fi bine totusi sa fii sigura si daca este distribuitor, atunci da, si-o cauta si isi merita soarta. Dar daca este doar consumator, de ce sa ii ruinezi viata cu asta? Nu e destul ca deja se distruge singur, mai e nevoie si de cineva sa ii faca cazier?

| Digikey a răspuns (pentru Dana1999):

Si a cui este vina ca tu nu intelegi mai nimic?

| Dana1999 explică (pentru Mandeliu):

Distribuie sunt sigura de asta. Astfel de persoane ar trebui închise caci nenorocesc si alti oameni. Cat despre el, exista dezintoxicare fortata, dar aici nu e treaba mea.

| Osneros a răspuns (pentru Dana1999):

Nu nenorocește un distribuitor pe nimeni laughing
Se nenorocesc singuri. Nu faci mare lucru cu un denunț, maxim își schimbă dealerul, iar cel denunțat o să se reapuce când iese, deci tot ce faci e să-i distrugi câțiva ani din viață.

Încă o problemă e că mulți s-au băgat în treabă să scape de frig și foame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sectia din Politie din localitatea ta.

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Daca vrei sa iesi dintru-un cuib de viespi trebuie sa te auto-denunti pici ca complice iti da 5 ani faci 2 si esti libera! Crede-ma ca politia are cuiburi de viespi sub ochii lor si nu ridica un deget dar na asta e ROmania