| Cristi2555 a întrebat:

Cum a scapat Cedry2k de puscarie? Din cate stiti, a fost dealer si consumator de droguri. Totusi, Sisu Tudor care a facut acelasi lucru, a facut inchisoare.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Sisu a fost vorba de niste sifonari tampiti. Nu trebuie sa il cunosc ca sa stiu asta. E de ajuns sa ii intelegi pieselewinking aceeasi chestie si cu Cedri2k, sau oricare alt raper care e pe bune.

| ksuper31 a răspuns:

A fost inteligent. Sisu a fost turnat.

| Cristi2555 explică:

Ideea este ca el nu ar face asa ceva. "S-a intors" cu fata la Dumnezeu daca nu stiai.

| Cristi2555 explică:

Ok, tebuia sa zici de la inceput asta.
Astept raspunsuri de la cei care il cunosc.