Întrebare recomandată | intrebacios a întrebat:

Unde raportam, unde facem sesizari legate de cainii maidanezi de la bloc care fac probleme sau chiar ne-au muscat?

Răspuns Câştigător
| RaduCC a răspuns:

Prima si cea mai importanta sesizare se face la ASPA (TELVERDE: 0800827722) care ar trebui sa vina sa verifice si sa ridice cainii. De asemenea, si la primaria dvs, ca reclamatie. Puteti face sesizari si online, www.caini-maidanezi.info/raporteaza-agresiune-caini-maidanezi si www.domnuleprimar.ro/primar-adauga-sesizare.php.

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pe primarul nostru il doare-n cur asta asa ca fapt divers. l-am sesizat si de caini si de tomberoanele puse imbecil in mijlocul trotuarelor de pe strazile principale samd. Il doare fix in cur. O sa-l mai voteze moartea.

| DjCiprianAlexandru a răspuns:

La primaria de sector.

| Raspunzatorul25 a răspuns:

Prima data la primarie, iar apoi la protectia animalelor.

| always4u a răspuns:

Pai, la asociatia de locatari a blocului.