| Amani a întrebat:

Tu ce ai face cu cainii maidanezi din Romania?

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Pai sigur nu i-as omori.
As face ceva folositor cu ei de exemplu daca ar fi multi ha hingheri(daca asa se scrie) si nu ar avea ce face cu ei as da din ei pe la stane sa pazeasca oile, prin santiere de lucru sa nu se fure materiale.
Asta ar fi cel mai bine nu sa ii omoram atunci noi am fi animalele.

| Cosmin86 a răspuns:

Daca nu ar fi alta solutie, i-as eutanasia, orice numai sa dispara de pe strazi!

| Wøodenpints a răspuns:

I-aş lăsa să stea acolo unde sunt. Nu am nimic cu ei.
Şi le-aş da şi de mâncare, câinii mănâncă ţigan la proţap?

| 21ndstillachild a răspuns:

Le as da o bere

| IzabellaVanessa a răspuns:

As face un centru mare in fiecare ras unde sa fie dusi tti.dar abslut toti! Si astfel nu vor mai fi pe strada, iar la centru i'as castra si vaccina happy

| RansleyGriswold a răspuns:

As porni o revolta si toti oamenii ar omora cainii de pe strada pentru a supravietui ACELOR BESTII!