| AnatoliyMikhailov a întrebat:

USR sau AUR si de ce?

17 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma trec fior sa vad câți tâmpiți susțin Aur. Poate asta e semnul că până la urmă chiar trebuie sa plec din tara...

| AnatoliyMikhailov explică (pentru suntserios):

Succes, stimate patriot

| sierra1 a răspuns:

De ce ce?

| Wr3nch a răspuns:

Haur is extremisti si aproape neo-nazisti. Doar cei fara cultura ar tine cu ei.

| AnatoliyMikhailov explică (pentru Wr3nch):

Si voi neomarxisti :*

| Wr3nch a răspuns (pentru AnatoliyMikhailov):

Nici macar nu stiti ce inseamna neomarxisti laughing)

| suntserios a răspuns (pentru Wr3nch):

Normal că nu știe. Majoritatea fanilor aur și PSD nu înțeleg conceptul. Dar îl aud la aia mai mari din partid și repeta și ei.

| gabicoo a răspuns:

Nici unul. Ambele sunt partide extremiste aflate in slujba strainilor.
Nici cu PSD sau PNL nu ne putem lauda.

| AnatoliyMikhailov explică (pentru gabicoo):

AUR e partid de dreapta, USR ul e de stanga si marxist laughing) si din pacate multi suporta USR-ul si considera ca aur fura ca vezi doamne pentru voturi. Vedem noi

| suntserios a răspuns (pentru AnatoliyMikhailov):

Ia uite cum strânge prietenul tau Simion voturi, cu palme peste capul oamenilor din piețe.

https://m.digi24.ro/......ni-1812771

| AnatoliyMikhailov explică (pentru suntserios):

Daca vreti să vedeti cine e extremistul, vedeti ca i-au aruncat cerneala pe fața. Toti ati aplaudat, iar daca AUR facea asa ceva erau direct nazisti, la CNN aparea si lua Bruxellesul pozitie ca partidul fascist face terorism cu cerneala laughing) nu mai știti ce sa faceti sa opriti ascensiunea AUR cu minciunele. dar pe fond ati pierdut pentru ca adevaratii extremisti au fost PNL, Citu, Iohannis si fanaticii useristi care au facut toti un LAGĂR dintr-o țară liberă și acum poporul ii scuipă in sondaje pe bună dreptate. și nu va faceti iluzii, nedreptatile astea, terorismul lichelelor din presa și a medicilor spagari au lăsat urme adanci și nu vă vor ierta niciodată milioanele de români pe care i-ati saracit. AUR e doar efectul, nu cauza.

| suntserios a răspuns (pentru AnatoliyMikhailov):

Ce sa zici și tu acum. Că ai probabil de îndeplinit baremul de propaganda. Dar îți pot da dreptate la ceva, aur e efectul, efectul lipsei de educație, analfabetismului și a sărăciei. Aia e.

| Lukasssz a răspuns:

USR

Răspuns utilizator avertizat
| DonEduardo a răspuns:

USR. Clar. E singurul partid romanesc care chiar vrea sa faca ceva bun. AUR sunt doar niste manipulatori. Inainte de pandemie nu-i stiau nici gandacii. Cei de la AUR s-au ridicat manipuland si instigand ura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unul.

| pentagonulhexagonal a răspuns:

Votez cu cei care se opun vaccinarii obligatorii.