| AvalohAlyn a întrebat:

Va duceți la vot?
Cu cine o sa votati?
Eu cu AUR,partid mic că m- saturat de cloaca PSD-PNL și de neomarxisti de la USR.
Oricum sunt dezamăgit de marile partide politice, consider că și partidele mici merita o șansă sau la alte alegeri candidații independenți.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand cred ca nici nu intelegi ce inseamna neomarxism si de ce usr ar fi parte din aceasta doctrina.

Cat despre Aur nu știu cum poate cineva da vor unui partid extremist, antivaccin, anti masuri sanitare, trompeta rusilor, niste măscărici conspirationisti. Sa ne fereasca sfantul sa intre in parlament.

| Wr3nch a răspuns:

AUR lol, aia mai mare gasca de analfabeti si inculti care vor si ei o bucata din Ciolan. Mai bine neomarxisti decat niste pampalai parelei cu viata.

| AC4S4 a răspuns:

Ca zici PSD, ca zici AUR, e tot acolo.