| AndrewAndy92 a întrebat:

Va salut! Sunt la facultate, anul 2, si am nevoie de o copie de pe diploma de bacalaureat. Problema este ca facultatea nu iti elibereaza diploma doar dupa ce o termini.
Ce pot face in situatia asta? Se poate sa imi elibereze macar o copie, sau altceva. In cazul in care vreau sa ma angajez..si imi cere diploma de bac, ce ma fac...

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Faci o cerere catre decan in care il rogi sa-ti dea diploma pentru a face copie de pe ea sau sa-ti elibereze o copie de pe diploma. Cred ca o sa-ti aprobe cererea.