| Ciprian1994 a întrebat:

Salut sunt la facultate si vreau sa ma angajez pe vara si am nevoie de o copie dupa diploma de bac.Dar nu ma pot duce personal pana in Constanta...nu pot sa imi dea ei o copie scanata prin mail?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, daca esti la facultate, diploma ta de bac, in original, se afla la dosarul tau de la secretariatul facultatii. Te duci acolo, o ceri, ii faci o copie LEGALIZATA si gata.

| neutrino a răspuns:

Ba da, te pot chiar angaja ei!

| AdrenalinTm a răspuns:

Eventual un fax sati trimita meil nu prea cred

| dadine a răspuns:

Trimiti pe cineva cu procura facuta de tine la notar, sa-ti faca o copie si sa ti-o trimita