| anonim_4396 a întrebat:

Vad ca geoana candideaza la preseditzie.
iar psd:) nu stiu cine zicea de aici k are un cv >bun: are cv bun?:) va arat eu de unde : http://www.lovendal.net/......mondiala/.
Atzi uitat cum in 2004 era sa il alegetzi pe Nastase? si el cat a furat romania? Mason de gradul 33.:)?
cititi si http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?lang=RO&item=54 72
si va astept parerea
PS: CITITI bine:)

7 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Nastase?! La putere?! Fugi fetita de-aici... Si cine l-a votat? Incultii, taranii, neinformatii, comunistii, aceia care au hamurile de cal puse, si nu mai vad in stanga si dreapta.
Il contestati voi pe Base, dar. nu se compara cu acel "mister"batting eyelashes. N-are cu cine, si daca n-are, de ce sa nu fie putin egoist si sa se ridice pe el? Poate de trantorii aia care sforaie si le curg balele, si care iau sute de euro doar pentru acest lucru?! nu.
Sti cum ii mituiesc PSD-isti pe cei de la sate? cu o galeata rosie "PSD". Geoana sa-si mai puna pofta in cui. De ce vrea sa fie presedinte? Doar de-un hatar al lui? Vadim e om al dracului, asa nebun cum il faceti voi. Ca sa rezisti acolo, in Parlamentul romanesc, in lenevia aia, in trantoria aia, in nebunia aia, unul ca Vadim trebuie sa fi. De ce sa nu-i dam nicio sansa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta-i propaganda electorala, pro Geoana cred ca nu ne intereseaza, profilul site-ului este altul si daca nu ma insel probleme politice, nu aici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contra scuze, nu cred ca ma intereseaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nufac nimic politic
doar m'au enervat unele intrebarihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum sincer mie teme cu tenta politica nu-mi plac de aceea raspund in doi peri, crezi ca intereseaza pe cineva ca ala este mason, dar acum daca tot am intrat in subiect hai sa-ti si raspund : orice om de afaceri care are un venit peste 1000 de euro este racolat de masoni, este o sursa de venit pentru consolidarea fratiei, deci al 10-lea roman este mason stiai? crezi ca este o noutate ca ala e mason de nu stiu ce grad? ai idee cati masoni sunt in romania? calculeaza, al zecelea roman ti-am spus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiam lucrurile asteayawn

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L cate am citit vara asta. cred ca am as ca sa inteleg chestiile asteahappy