| anonim_4396 a întrebat:

Vorbeste Viorica Dancila la TV. Ce parere aveti despre discursul ei?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Populism marca psd ce altceva sa zica?
in discursul ala o sa fim cei mai tari din Europa, salarii exceptionale, spitale la tot pasul samd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt mai interesante reclamele.

| francut a răspuns:

@CristiDinBucuresti, m-ai blocat ca sa nu te mai critic ca vorbesti prostii?! Mai bine te-ai indrepta.

| NikFlorian a răspuns:

Doamna Priemer Viorica Dancila este o persoana care are sa joace dupa cum ii canta Liviu Dragnea, prin faptul ca o sa fie aprobate toate ordonantele lui Dragnea, inclusiv Ordonanta 13, care ii va scuti pe cei care sunt penali din punct de vedere judiciar sa nu ispaseasca pedepse pentru coruptia care au facut-o.
Cam asa sta treaba cu guvernul si cu doamna priemier Viorica Dancila.