| ViruseZ a întrebat:

Ce pareri aveti de cuplul "Viorica si Dragnea" si intrarea lui Dragnea la facultate? Era mai buna Dancila fata de actuala conducere?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dragnea nu avea nevoie de facultate că avea doctorat în furăciuni.
Viorica era minunată. Era perfectă să conducă o țară care seamănă cu ea.

| ViruseZ explică (pentru sadrian46):

Facultate = Puscarie btw.

| sadrian46 a răspuns (pentru ViruseZ):

Da, la noi, Gherla fiind aproape, se numește Academie. Btw.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce pareri aveti de cuplul "Viorica si Dragnea"

Un hot si o proasta au condus tara asta, ciuma rosie, cancerul romaniei, intrarea lui Dragnea la facultate? facultatea a cumparat-o ca sa o poate trece nu? Era mai buna Dancila fata de actuala conducere? Dancila era doar o marioneta asa cum a fost boc cand era base la putere, i-ai vazut vila?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba bine că ai intrat la "facultate"!
Acolo e locul celor corupți, lacomi și parșivi ca el.
Dăncilă consider că era doar o marionetă în mâna lui Dragnea, care juca după cum îi dicta stăpânul.
Nu o consider neapărat o femeie proastă, cum afirmă mulți despre ea, ci mai degrabă nesigură pe sine, de aceea și numărul impresionant de gafe.