| Mocanu_Dragos_1993 a întrebat:

Vreau sa imi fac buletinul de 18 ani dar parintii mei sunt plecati in strainatate, este posibil ca eu sa-mi fac buletinul fara ei (si fara ca ei sa-mi trimita vreo procura sau altceva ), eu ma pot muta cu domiciliul la unchiul meu?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este posibil, dar numai daca unchiul tau te primeste in spatiu. Trebuie sa mearga cu tine la SPCLEP de care apartine domiciliul lui si sa semneze de luarea in spatiu.