| hacker9895 a întrebat:

Vreau sa joc si eu niste jocuri online da nu prea stiu! funda

Răspuns Câştigător
| Veverita a răspuns:

Conquiztador

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Conquiztador, Travian, Gladiatus, Bitefight, Sportoquiz, Battleknight, Adventure Quest,imperia online,metin,hattrick, freekick, ...etc

| Bezea a răspuns:

1.Eve Online
2.Lineage
3.Aion

| Flaviius87 a răspuns:

Incearca triburile...il gasesti pe www.triburile.ro...o sa-ti placa! si inveti jucand! bafta!

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

The west
triburile
ikariam
grepolis
gladiatus
bite fight
farmerama

| Xcel98 a răspuns:

WoW,Metin2 (si servere private), Counter-Strike 1.6, Counter-Strike Source,Perfect World,Ikariam,Travian,Deepolis,Seafight,Imperia Online,Conquiztador,AdventureQuest,DragonFable, NFS World, Half-Life 1 & 2, Serious Sam,Samp,GTA San Andreas, GTA Vice City, GTA IV(4).
Funda? please happy

| Iahimder a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa cauti pe google.ro pentru ca nu stiu ce gen de jocuri iti plac asa ca nu stiu ce sa iti recomand : strategie, shooter, fotbal, cars sau orice altceva. Sper sa revii cu mai multe detalii.

| VisualBasicExpert a răspuns:

Metin2 e un joc super fain, www.metin2.ro, iti faci cont, descarci clientul si joci, intra pe http://metin2tutorial.wordpress.com/ si citeste tutoriale si ghiduri despre metin2! este si un ghid pentru incepatori!