| remberfan a întrebat:

Vreau sa stiu.
Acum 2 zile un prieten a pus pe youtube un videoclip cu alti prieteni, iar unul dintre ei mai dus cu pluta(nebun) sa dezbracat in fata camerei si isi arata organele genitalex x(.
Acum nu stiu cum la vazut toata scoala. SI a aflat si directorul(nu chiar le are cu internetul si youtube). Si sa luat de el i-a zis ca nare voie sa faca asa ceva(sa puna pe alti pe youtube) ca il vede politi si ai da amendda 100 de milioane, il vede inspectorul si al da la scoala de corectie.
Vidoclipul a fost facut duminica in afara orelor.
E freo problema daca a pus videoclipul asta pe youtube?
Am vazut multe videoclipuri cu multi care la randul lor faceau ca porstu ala de isi aratau ce nu trebuie facandui astfel necaz celui care a postat.
Se poate intampla ceva din asta? Amena? Stiri? Scoala de corectie?

5 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

Amenda nu. La stiri aparea daca filmarea era facuta intr-o sala de clasa. Scoala de corectie nulaughing. Directorul e probabil speriat sa nu se afle cine esti tu si de ce te-ai dezbracat(ne-am dat seama cu totii ca de tine era vorba) si apoi sa vina toata lumea si sa spuna: Uite ce elevi sunt la scoala dumneavoastra. Oricum va zic sa nu va bucurati prea mult ca pe YouTube sunt interzise video-urile cu material indecent si foarte curand contul care a pus acel video va fi sterstongue Succes

| Misha_1025 a răspuns:

Cat de minor e cel din imagine? Dar cel care a filmat? Daca autoritatile se autosesizeaza iar cameramanul este major, se poate spune de ceva neplaceri sau daca ei sunt minori, parintii s-ar putea sa plateasca ceva pentru indecenta lor dar vorba aia Cineva trebuia sa faca si asta. Bravo lui, trebuie sa ai ceva adrenalina! Eu sunt pro si spune-i directorului sa nu-si mai iroseasca timpu degeba sau sa se calugareasca sau sa priveasca dincolo de anii "60.

| diaηα a răspuns:

îmi dai şi mie link`u rolling on the floor?

| bony a răspuns:

Nmk daca este pe youtube nu se intampla nimic.(ca doar ma pricep), odata ce l-au acceptat moderatorii de la youtube nu se va intampla nimic din punct de vedere al internetului, daca filmul s-a facut in afara orelor iar nu se va intampla nimic.cel mai bine ar fi sa se uite tota treaba.pup fundita?

| DjGeoX a răspuns:

Daca e pe youtube si a fost in afara orelor nu are ce sa faca absolut nimic!winking