| roznov123 a întrebat:

1.Cum sa ma inalt 145 cm in 3 zile?
2.Cum sa stiu toate capitalele tarilor foarte bine si sa stiu foarte bine materiile si sporturile: mate, geografie, lb.romana, fotbal, tenis de masa si de camp, baschet istorie, chimie, muzica si stinte in 3 zile?
3.Cum sa stiu limbile:
-ENGLEZA;
-FRANCEZA;
-ITALIANA;
-MAGHIARA;
-BULGARA;
-GERMANA;
-SPANIOLA;
-RUSA?
DAU FUNDA X!
VAROG, VAROG!

2 răspunsuri:
| alexutzaioana a răspuns:

1. E imposibil laughinglaughingrolling on the floor
2. Nu poti daca nu ai invatat, la sporturi te descurci tu, daca faci un sport iti va fi usor sa inveti baschet, tenis de masa.
3. E imposibil laughingrolling on the floor Daca vrei sa pacalesti pe cineva cauta niste clipuri cu oameni de fiecare nationalitate (rusi, spanioli), incearca sa imiti accentul pana iti iese, apoi spui niste chestii acolo si inventezi o traducere, dar fii atent, sa nu uiti cum "se spune", caci daca inventezi altceva e posibil ca persoana pe care incerci sa o impresionezi sa isi dea seama. Bine, asta depinde daca persoana aceea nu stie una din aceste limbi... laughinglaughing

De curiozitate, ce ai de gand sa faci, omule?! laughinglaughing

| Nana4866 a răspuns:

Asta e imposibil laughing, dar de curiozitate de ce ai pus intrebarea asta?