| anamariamac a întrebat:

Acum de putin timp am citit ambele volume din malakai si alekzandre. Si am auzit ca este film pe baza cartilor din malakai.
Si vreau sa stiu daca este adevarat ca am gasit pe net un videoclip.Sa-mi spuneti daca este si daca nu atunci care-i faza cu videoclipu ala?

1 răspuns:
| Nica_Bianca_1972 a răspuns:

Nu este film, sau cel putin asa cred.Cartile au fost scrise inainte de publicare de o autoare din Romania pe platforma Wattpad.Acolo daca intri ai sa observi ca majoritatea autorilor isi fac trailere pentru cartile lor cu secvente din anumite videoclipuri.Asta ai vazut tu probabil.