| Cipi1212 a întrebat:

Am 5 cărți TUNELURI. A 6 carte există. Dar este in limba engleza. Oare va fi vreodată tradusă în limba română?

Răspuns Câştigător
| Lidia09 a răspuns:

Este posibil ca a șasea carte din seria "Tuneluri" să fie tradusă în limba română în viitor, dar nu există garanții. Depinde de interesul editurilor și de cererea cititorilor din România pentru traducerea cărții. Poți să urmărești știrile legate de serie și să fii atent la anunțurile editurilor pentru a vedea dacă va fi lansată o traducere în limba română în viitor.